• ...
  ...
 • ---
  ---
 • ...
  ...
 • ...
  ...
 • Önemli antika ve sanat eserlerinin yer aldığı galeri koleksiyonumuzdan seçim yapmakta zorlanacaksınız...
  Önemli antika ve sanat eserlerinin yer aldığı galeri koleksiyonumuzdan seçim yapmakta zorlanacaksınız...
 • FIRSAT MÜZAYEDESİ

  FIRSAT MÜZAYEDESİ

   2018 YILINA ‘FIRSAT MÜZAYEDESİ’ İLE MERHABA… Ankara Antikacılık yeni yılın ilk müzayedesini 14 Ocak 2018 Pazar günü saat 14.00’te Ankara Antikacılık / ANKASANAT galeri..

  ANTİKA VE SANAT ESERLERİ MÜZAYEDESİ XIX

  ANTİKA VE SANAT ESERLERİ MÜZAYEDESİ XIX

  ANKARA ANTİKACILIK’TAN DOPDOLU BİR SONBAHAR MÜZAYEDESİ ÖZEL KOLEKSİYONLARDAN SEÇİLEN 329 ESERİN SATIŞA SUNULACAĞI 22 EKİM 2017 TARİHLİ MÜZAYEDEYE SAYILI GÜNLER KALDI A..

  Muhsin Önder 'Olumsal İmgeler'

  Muhsin Önder 'Olumsal İmgeler'

  ANKASANAT bu kez sıradışı bir fotoğraf sergisine ev sahipliği yapıyor. Periyodik olarak düzenlediği tematik sergilerle, sanat piyasasına yepyeni bir soluk kazandırmayı hedefleye..

  ANTİKA KATALOĞU

  ANTİKA KATALOĞU

  Ankara Antikacılık, Türkiye'de bir ilke imza atarak kendi koleksiyonundaki antilkalrdan oluşan kitabını sizlerle buluşturuyor. E-katalog olarak yayınlanacak kitapta Gotik stilden A..

 • EDİRNE’NİN LEONARDO DA VİNCİ’Sİ; İLHAN KOMAN

  Edirne ile ilk tanışmam 2000 yılının yaz aylarına rastlar. İstanbul’dan günübirlik Edirne’ye geçerek arkeoloji bölümü birinci sınıf öğrencisi olmamın verdiği amatör ruhla Edirne Arkeoloji Müzesi, Selimiye Camii ve Karaağaç’ı gezmiştim.

  MEİSSEN PORSELENLERİ

  Avrupa’nın ilk sert hamurlu porselenleridir. Saksonya hükümdarı Augustus’un direktifleri ile 1708 yılında altın yapmaya çalışan bir simyacı olan Ehrenfried Von Taschirnhaus tarafından başlatılan araştırmaların devamında 1710 yılında Johann Friedrich Bötger tarafından kurulmuştur.

  FOO KÖPEKLERİ...

  2017 MÜZAYEDELERİ İÇİN ESER KABULLERİMİZ DEVAM EDİYOR

  Ankara Antikacılık, antika ve sanat eserleri müzayedeleri için eser kabullerine başladı. Sahip olduğunuz Türk resminin klasik, modern ve çağdaş dönemine ait eserler, Avrupa..

  MODERN TÜRK RESMİ

  MODERN TÜRK RESMİ 

  Ağırlıklı olarak modern Türk resmi alanında uzmanlaşan Ankara Antikacılık, son yıllarda düzenlenen müzayedelerde kayda değer satışlara imza attı.